+/-
Pro zvětšení stiskněte Ctrl a +
Pro zmenšení stiskněte Ctrl a -

Dopisy 2017


Únor 2018

Chtěli bychom tímto moc poděkovat kolektivu kuchařek za skvělá a chutná jídla, ale i za to, že se nebojí zařadit do jídelníčku také jídla neobvyklá, na která nejsme my senioři, zvyklí – viz. Marocké kuře s citronovým kuskusem. Úžasné! Moc jsme si pochutnali!

Děkujeme a přejeme jen samé uspokojené chuťové pohárky!

Jan Šustr s manželkou

 

Únor 2018

Milé holčičky z terénu,

Nevím, jak bych vám mohl poděkovat za práci, kterou děláte pro nás, leckdy nerudné dědky a babky.

Určitě nejsem sám, kdo netrpělivě vyhlíží pečovatelku s obědem – vždyť to je někdy jediný člověk se kterým promluvíme slovíčko za celý den. A když přijede usměvavá holčička, to je potom rozzářený celý den. Mohla by jen hodit kastrůlky na okně a …. „tady to máš dědku, najez se“…. a mazat pryč. Ale když ztratí pár slov, to je člověku hned milo, že někoho zajímá a má o něj i starost.

Jak jsem výše řekl, nevím, jak bych vám mohl poděkovat, protože sám mnoho nemám, ale jsem pořád nadšeným radistou, tak vám alespoň, jako výraz díků, posílám radiotelekomunikační kartičky, které byly až v Japonsku!

Přeji vám mnoho zdaru ve vaší nelehké práci, děkuji vám za vše, co pro nás staré, nemocné a nemohoucí děláte. Díky i paní ředitelce, která umí tu správnou partu dát dohromady, a vůbec vám všem, co se o nás staráte.

Jaroslav Muchl, Pražák

 

dopis 10. 1. 2018