Dopisy 2012

DOPIS. PROSINEC
Vážená paní Davidová,
děkuji Vám, že jste mě teď před Vánoci obeslala a že si vážíte toho, že je využíváno služby v rámci rozvozu obědů, jsou ty obědy velmi dobré a chutné ještě zbyde i na druhý den někdy. Já si toho také velmi a velmi vážím. A paní Davidová, jak se říkává nejlepším dárkem pod stromeček je zdraví to je opravdový dárek, že to tak je, to by si přáli všichni. Moje rodiče už jsou oba mrtví, tak já si toho velmi vážím, že mohu dostávat ty obědy od Vaší pečovatelské služby. Také se mě paní Davidová velmi líbí ten ozdobený vysoký stromek, který je zde na náměstí umístěný. To zvolili, velmi dobře to barevné vánoční provedení musí se to líbit všem. Ještě jednou Vám děkuji za všechno.
Vy jste velmi ochotná osoba a já Vám přeji úspěšný a šťastný rok 2013.

Jsem s pozdravem Růžena Slavíková

DOPIS. PROSINEC
Příjemné prožití vánočních svátků, do nového roku 2013 celému kolektivu pevné zdraví, spokojenost a pohodu.

Přejí Pojslovi Praha

Při této příležitosti Vám všem chci poděkovat za vzornou a obětavou péči o naši maminku i ostatní klienty.
Děkujeme.

DOPIS. 15. 12. 2012
Poděkování všem zaměstnancům.
Vážení,
dovolte mi, abych touto cestou upřímně poděkovala veškerému personálu Domova pro seniory ve Vodňanech za všestrannou péči, kterou jste věnovali panu Josefu Hazukovi po dobu jeho pobytu u Vás.
Velké dík Vám patří za pomoc, jež mu byla poskytována z hlediska jeho zdravotního stavu a též za nezměrnou trpělivost, s níž jste snášeli jeho naturel a jeho („věřím, že drobné“) vrtochy.
Nechť jsou Vám tyto řádky povzbuzením pro Vaši velice záslužnou činnost při další péči o seniory.

Anna Stejskalová, sestra, Písek

DOPIS. PROSINEC
Poděkování paní Kulířové a Matějkové pracovnicím soc. péče peč. služby v terénu.
Vážená paní ředitelko!
Rozhodla jsem se napsat a vlastně zároveň poděkovat, za služby které konají vaše zaměstnankyně v domově s peč. službou v Elektrárenské ul. č. 32. Mám zde moji maminku paní Annu Štěpánskou. Musím Vám říci, že jsem plně spokojená, jak s ubytováním, tak i s poskytovanými službami. Zvláště pak chci opravdu moc ocenit pracovnice paní Kulířovou a Matějkovou. Jsou to pracovnice opravdu na svém místě. Jsou vždy ochotné jít a pomoci, ať s nákupem, doprovodem k lékaři apod… Abych byla upřímná, moc je obdivuji. Přes všechnu práci, kdy je vidím, že se opravdu nezastaví, tak přesto mají vždy dobré slovo, ochotu naslouchat, pomoci, nic jim není zatěžko. Je to moc pěkný pocit, že jsou takový lidé mezi námi! Prosím, poděkujte jim naším jménem za vše.

Jaroslava Nůsková - dcera, Anna Štěpánská

DOPIS. 31. 10. 2012
Poděkování paní M. Kulířové pracovnici soc. péče pečovatelské služby v terénu.
Dobrý den paní ředitelko,
rádi bychom Vás informovali o naší nesmírné spokojenosti s Vaší zaměstnankyní/pečovatelkou paní Miroslavou Kulířovou, která pečuje o naši babičku paní Marii Šafránkovou. Babička si nemůže paní Kulířovou vynachválit. Paní pečovatelka je přátelská, ochotná a k babičce velice milá a příjemná. Chová se k ní velice hezky, vždy ve všem vyhoví a pomůže se vším, co babička potřebuje.
Paní Kulířová sama babičce před rokem navrhla, že jí pomůže zapůjčit vozíček a bude ji brát na procházky. Vše zařídila velice rychle a začala babičku vozit na procházky po Vodňanech. Pokaždé ji vzala na jiné místo a babička byla naprosto nadšená. Do té doby jsme ji dostali z domu maximálně na zahradu, nikam nechtěla. Díky paní Kulířové, se přestala bát, co na to „řeknou lidi “a získala nový smysl života. Babičce jsme pořídili vlastní vozíček, aby mohla i nadále jezdit na procházky.
Paní pečovatelka je velice rychlá při úklidu a jiných výkonech a ještě stihne svoji výřečnou a veselou povahou naši babičku rozveselit.
Většina naši rodiny žije bohužel mimo Vodňany a babičku navštěvujeme pouze o víkendech. Babička žije ve Vodňanech od svého raného mládí a tak ji nikdo z nás nepřesvědčil, aby se přestěhovala k jednomu z nás, abychom o ni mohli pečovat sami. Babička je naštěstí stále mobilní, ale chůze jí jde velice těžko a proto některé výkony v péči o sebe a domácnost již nemůže vykonávat sama. Bez péče Vaší pečovatelské služby v zastoupení paní Kulířové bychom se o babičku velice báli.
Prosím předejte naši pochvalu Paní Kulířové, která si ji opravdu zaslouží.
Moc jí za vše děkujeme. rodina Šafránků

Lenka Pangali a Petra Veselá – vnučky

KNIHA PŘÁNÍ A STÍŽNOSTÍ
Prostředí zařízení, výzdoba, péče se nám velmi líbí, děkujeme za to.

V. Munzarová

KNIHA PŘÁNÍ A STÍŽNOSTÍ
Nám se také prostředí a výzdoba líbí.

Radovi, Vimperk

KNIHA PŘÁNÍ A STÍŽNOSTÍ
V křesle se velmi dobře odpočívá, jest tu hezké prostředí.

 Šenkýřová Vlasta